145896-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – 2025 Upphandling Diatermiapparater med tillbehör Region Norr- och Västerbotten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel2025 Upphandling Diatermiapparater med tillbehör Region Norr- och Västerbotten
BeskrivningUpphandling av Diatermiapparater med tillbehör.
Intern identifierare25/231
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000