2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal - Bikarbonat
Beskrivning: Upphandlingen gäller ramavtal för leverans av bikarbonat till RYA BKV och Riskulla. Leverans är på ca 20-40 ton bikarbonat per månad, september-maj. Angivna volymer är vägledande och kan variera beroende på driftsituationen. Leverantören förbinder sig att tillgodose Beställarens verkliga behov.
Intern identifierare: 25-0087
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24313320 Natriumbikarbonat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000