14594-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undervisning och utbildning – Utbildning KBT steg 1
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtbildning KBT steg 1
BeskrivningUtbildning KBT steg 1
Intern identifierareRJL 2024/230
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandets viktigaste känneteckenÖppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGENERELL DEL
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGENERELL DEL (1)