Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler till offentlig miljö
Referensnummer: 485/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar möbler och inredningstjänster för allmänna utrymmen, som till exempel väntrum, pausrum, personalrum, receptioner, lunchrum och samlingslokaler
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 14 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39100000 Möbler
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen