2. Förfarande
Förfarande
Titel: Spatial Transcriptomics Kits
Beskrivning: Karolinska Institutet, hereinafter called KI, invites companies, hereinafter called Tenderers, to submit tenders concerning a Spatial Transcriptomics kits for the Biomedicum Imaging Core (BIC)
Intern identifierare: 2-282/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: System