146120-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Operationsartiklar 2025, SLL583 - Tilläggsupphandling
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOperationsartiklar 2025, SLL583 - Tilläggsupphandling
BeskrivningOperationsartiklar 2025, SLL583 - Tilläggsupphandling
Intern identifierareFSN 2025-0136
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000