146207-2020 - ÄndringSverige-VARBERG: Inspektion av ventilationssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal - OVK besiktning
Referensnummer: KS 2019/0447
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71315410 Inspektion av ventilationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Varbergs Kommun upphandlar ramavtal omfattande OVK-besiktning.