146217-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer – Förmånsportal
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörmånsportal
BeskrivningFörmånsportal till Luleå kommun och medverkande bolag
Intern identifierareKLF 2025/344
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningFörmånsportal
Intern identifierareFörmånsportal