See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Papper och plast förbrukningsmaterial
Beskrivning: Upphandling av icke vårdrelaterat förbrukningsmaterial inom papper och plast för Region Skåne och Folktandvården Skåne.
Intern identifierare: 2023-O003037
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18930000 Säckar och påsar
Ytterligare klassificering (cpv): 19520000 Plastprodukter, 33772000 Förbrukningsvaror av papper, 39222000 Produkter för catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation VRF - Generella krav
Beskrivning: Se underlag.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde