2. Förfarande
Förfarande
Titel: Riskanalys och Vibrationsmätning
Beskrivning: Ramavtal konsulttjänster uppdelat på två områden: område 1 avser riskanalyser och expertstöd område 2 avser vibrationsmätning, besiktningar och expertstöd vid skadeärenden
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121373:Lot:1