146478-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Möbler – Upphandling av laboratoriebord
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av laboratoriebord
Beskrivninglaboratoriebord
Intern identifierareA513.681/2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
Ytterligare klassificering (cpv): 39180000 Laboratoriemöbler, 39181000 Laboratoriebänkar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUpphandling av laboratoriebord