2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1018 Biträdande projektchef och en Övergripande skedesplanerare för Södertäljes stadskärna
Beskrivning: Denna upphandling avser Biträdande projektchef Södertälje stadskärna och Övergripande skedesplanerare. Upphandlingen har två anbudsområden som utvärderas och tilldelas var för sig. Anbudsgivare kan lämna anbud i ett eller två områden. Anbudsområde 1: Biträdande projektchef stadskärnan Anbudsområde 2: Övergripande skedesplanerare Se även AUC.1.
Intern identifierare: TI 2024-1018
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: TI 2022-1023