See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kabel Regionnät
Beskrivning: 1x630/35 AXLJ-(F) TT 36 kV 35 mm2 CU-skärm 1x500/35 AXLJ-(F) TT 36 kV 35 mm2 CU-skärm 1x240/35 AXLJ-(F) TT 36 kV 35 mm2 CU-skärm 1x630/35 AXLJ-(F) TT 52 kV 35 mm2 CU-skärm
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31321300 Högspänningskabel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123850:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 31320000 Kraftledningskablar, 31321000 Kraftledningar, 31300000 Isolerad metalltråd och kabel, 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning, 44300000 Kabel, lina och tillhörande produkter, 44321000 Kabel