146597-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Grossistsortiment Örebro kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grossistsortiment Örebro kommun
Beskrivning: Grossistsortiment Örebro kommun
Intern identifierare: 24/163
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Livsmedel till Örebro kommun
Intern identifierare: 1646496
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa villkor
Intern identifierare: 1646498