See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel Mejeri
Beskrivning: Mejeriprodukter till Västra Götalandsregionens samtliga sjukhuskök.
Intern identifierare: RS 2023-01451
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal
Beskrivning: Mejeriprodukter till Västra Götalands samtliga Sjukhuskök
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal (1)