146652-2022 - ÄndringSverige-Ljungby: Betong
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Betongprodukter och natursten
Referensnummer: AVT 2020-0024
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44114000 Betong
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser VA - material i betong, betongbrunnar, L-stöd, marksten, plattor, gatusten och kantsten.