Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av Managementkonsulter
Referensnummer: SSM2020-6882
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79420000 Managementtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av utbildningar inom Utvecklande ledarskap samt chefsutveckling och individuell coaching samt grupputveckling
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 950 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79420000 Managementtjänster, 79998000 Coachning, 80532000 Chefsutbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen