See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Möbler och inredning till Henriksdalskolan
Beskrivning: Möbler till Henriksdalsskolan. Vellinge har tidigare gjort en öppen upphandling av Möbler till Henriksdalskolan där en rad möbler lyftes ur upphandlingen. Denna upphandling avser konkurrensutsättning av de möbler som lyfters ur den först genomförda upphandlingen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Förvaring D6.04 - källsortering
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:4
Ytterligare klassificering (cpv): 39200000 Inredning, 39160000 Skolmöbler, 39130000 Kontorsmöbler
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Förvaring D6.05 - källsortering
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Matsal & Personal F1.01 - barpall
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:11
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Matsal & Personal F1.02 - barpall
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:12
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Matsal & Personal E1.06 - bord
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Miljömöbler F3.01 - karmfåtölj
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:13
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Miljömöbler F3.02 - fåtölj
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:14
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Miljömöbler F3.03 - fåtölj
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:15
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Miljömöbler F3.04 - fåtölj
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:16
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Miljömöbler E1.01 - bord
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Miljömöbler F6.01 - sittbänk
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:17
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Miljömöbler D6.03 - källsortering
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Skolmöbler E1.14 - bord
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:8
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: Skolmöbler E1.30 - bord
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:10
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Skolmöbler F6.03 - bänk
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:18
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: Skolmöbler F6.04 - bänk
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:19
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: Skolmöbler D2.03 - elevförvaring
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0018
Titel: Skolmöbler D2.04 - elevförvaring
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0019
Titel: Skolmöbler G2.01 - undersökningsbrits
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:22
Del (anbudsområde): LOT-0020
Titel: Skolmöbler F9.02- sittpuff
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Titel: Skolmöbler F9.03 - sittpuff
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:21
Del (anbudsområde): LOT-0022
Titel: Skolmöbler E1.19 - pysselbord
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107040:Lot:9