146691-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Passagerartransport på väg för särskilda ändamål – Serviceresor Objekt 26103 Primärområde Skellefteå
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelServiceresor Objekt 26103 Primärområde Skellefteå
BeskrivningUppdraget omfattar ett (1) ramavtal avseende serviceresor i Västerbotten, primärområde Skellefteå.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126392:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter, 60112000 Kollektivtrafik på väg