2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjullastare
Beskrivning: Upphandlingen avser en hjullastare till Drift & Förvaltning, Samhällsbyggnadsförvaltningen.
Intern identifierare: GATU.2024.37
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Hjullastare, Växjö kommun