146791-2023 - ÄndringSverige-Huddinge: Restaurang- och serveringstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lunch till widerströmska gymnasiet
Referensnummer: UH-2023-10
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55300000 Restaurang- och serveringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Lunch till Widerströmska gymnasiet - lunchkort med anslutna restauranger till widertrömska gymnasiets elever