Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
Leveransplats
Postadress: Återvinningsvägen 1
Ort: Vårgårda
Postnummer: 447 91
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)