See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS Sjuksköterska till Wesslandia 1
Beskrivning: Uppdraget avser sjuksköterska till vård och omsorgsboendet Wesslandia i Karlholmsbruk från 2021-09-27 till och med 2021-12-31, tjänstgöringsgrad 100 procent med möjlighet till förlängning.
Föregående meddelande: 118835-2021
Intern identifierare: 2021-67
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85141200 Sjukskötersketjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Avrop sjukskötersketjänster genom DIS
Intern identifierare: 874753-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kommersiella villkor
Intern identifierare: 874754-1