2. Förfarande
Förfarande
Titel: Experimental combines
Beskrivning: Denna upphandling avser att tillgodose Sveriges lantbruksuniversitets behov av 3st försökströskor.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125235:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 16000000 Jordbruksmaskiner, 16300000 Skördetröskor
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Option - Straw scale
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125235:Lot:2