Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Grönyteskötsel
Referensnummer: UH-2021-39
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 77314000 Markskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Arvidsjaurhem AB och Arvidsjaur kommun inbjuder er härmed att inkomma med anbud i enlighet med annonserade upphandlingsdokument. Upphandlingen omfattar ett ramavtal för grönyteskötsel med en (1) leverantör.
Upphandlingen administreras av upphandlingsenheten vid Arvidsjaur kommun.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 77314000 Markskötsel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen