Linköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av ramavtal gällande rekryteringstjänster.
Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via Linköpings kommuns upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 7 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79600000 Rekryteringstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen