Upphandling av ramavtal avseende utredningsexpert. Tillhandahållen konsult ska självständigt kunna utföra kvalificerat utvecklings- och utredningsarbete relaterade till de exempel på tjänster och uppdrag som efterfrågas i kravspecifikationen.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen