2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra av skyltar och avstängningsmaterial samt tillhörande tjänster
Beskrivning: Upphandling av Hyra av skyltar och avstängningsmaterial
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34920000 Vägutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126675:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34921000 Utrustning för väghållning, 34922000 Vägmarkeringsutrustning, 34923000 Vägtrafikledningsutrustning, 34924000 Informationstavlor med uppdaterad information, 34928000 Vägtillbehör, 34929000 Vägmaterial för motorvägar