Bolaget upphandlar leverantör för tillhandahållandet av tv-, bredbands- och telefonitjänster via bolagets fibernät. KO-tjänster, med en uppdaterad modell som möter Bolagets målbild och vision om att digitalt inkludera alla och allt
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 64210000 Telefon- och dataöverföring, 64228100 Överföring av TV-sändningar, 72400000 Internettjänster, 72410000 Leverantörstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen