147115-2024 - Resultat
Sverige – Rekryteringstjänster – Rekrytering av förvaltningschefer och andra likvärdiga befattningar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRekrytering av förvaltningschefer och andra likvärdiga befattningar
BeskrivningUpphandlingen omfattar rekrytering av förvaltningschefer och andra likvärdiga befattningar i stadens organisation. Andra likvärdiga befattningar kan jämföras med chefer som rapporterar direkt till nämnd eller styrelse och personer som har stadsövergripande funktionsansvar.
Intern identifierare540/2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRekrytering av förvaltningschefer och andra likvärdiga befattningar