See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: ITSM-system
Beskrivning: Uppdraget avser införskaffande av ett ITSM-system, inklusive implementering, support och underhåll till IT och digitaliseringsavdelningen i Växjö kommun.
Intern identifierare: KS 2024-00482
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000