See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS sjuksköterska Hemtjänst västra
Beskrivning: Uppdraget avser sjuksköterska till hemtjänsten Västra i Tierp och gäller arbete under sommarperioden på kvällar och helger. Tidsperiod från 2022-05-01 till och med 2022-08-31 tjänstgöringsgrad 100 procent.
Föregående meddelande: 118835-2021
Intern identifierare: 2022-52
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85141200 Sjukskötersketjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Avrop sjukskötersketjänst genom DIS
Intern identifierare: 1036739-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kommersiella villkor
Intern identifierare: 1036740-1