147263-2023 - ÄndringSverige-Västerås: Audiovisuell utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
AV-produkter och tjänster
Referensnummer: KS 2020/01869-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32321200 Audiovisuell utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Västerås stad upphandlar AV-utrustning.