Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Webbaserad förmedling av friskvårdsleverantörer inklusive administration av medarbetarnas friskvårdsbidrag.
Referensnummer: EBM2018-742
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser tillhandahållande av webbaserad förmedling av friskvårdsleverantörer inklusive administration av medarbetarnas friskvårdsbidrag för Ekobrottsmyndighetens samtliga anställda.
Utbudet ska vara rikstäckande, varierat, växande och konceptet ska möjliggöra att friskvård avropas individuellt av de medarbetare som önskar nyttja friskvårdsbidraget.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48814000 Medicinska informationssystem, 79996000 Företagsadministration, 85100000 Hälsovårdstjänster, 98330000 Tjänster för fysiskt välbefinnande, 98334000 Wellnesstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen