147377-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter – Upphandling av möbler Skärholmen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av möbler Skärholmen
BeskrivningMöbler till Skärholmen
Intern identifierareA016.121/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 39100000 Möbler, 39120000 Bord, skåp, skrivbord och bokhyllor, 39130000 Kontorsmöbler, 39153000 Konferensmöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelArbetsplats och förvaring
BeskrivningMöbler för arbetsplats
Intern identifierareArbetsplats och förvaring
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelTextil inredning för fönstermiljö
BeskrivningGardiner
Intern identifierareTextil inredning för fönstermiljö
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelArbetsstolar
BeskrivningArbetsstolar
Intern identifierareArbetsstolar