See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städ och rengöringsprodukter SLL 731
Beskrivning: Upphandlingen utgör en Ramavtalsupphandling och omfattar löpande leveranser av städ- och rengöringsprodukter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39830000 Rengöringsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122292:Lot:1