Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45112000 Grävning och schaktning, 45210000 Byggnadsanläggning, 45213270 Bygg- och anläggningsarbeten: återvinningsanläggning, 45236000 Markanläggning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Södermanlands län (SE122)
Land: Sverige
Värde