See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Postförmedling Västerviks kommun
Beskrivning: Postförmedling Västerviks kommun, intern posthantering.
Intern identifierare: U-101-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64000000 Post- och telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000