147474-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Tryckning och tillhörande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profil- och presentprodukter
Referensnummer: V-2019-1113
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
KTH söker en engagerad, nytänkande och kvalitetsmedveten leverantör för profil- och presentprodukter med en tydlig KTH profil. I upphandlingen ingår att tillhandahålla förädlade profilkläder, profilartiklar, give-aways, lagerhållning samt kundanpassad webbshop. I upphandlingen ingår även förädlade och icke förädlade presentartiklar m.m.