Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31680000 Elektrisk utrustning och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 31510000 Elektriska glödlampor
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Kompletterande information: Uddevalla Kommun