2. Förfarande
Förfarande
Titel: Weapon-mounted laser module
Beskrivning: The procurement covers a Weapon-mounted laser module intended for use in operational scenarios, including associated accessories, spare parts, maintenance, and service support.
Intern identifierare: A063.594/2026
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35300000 Vapen, ammunition och tillhörande delar
Ytterligare klassificering (cpv): 35320000 Skjutvapen, 35321100 Eldhandvapen, 35321200 Gevär, 35321300 Automatvapen, 35340000 Delar till eldvapen och ammunition
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Weapon-mounted laser module