147573-2019 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Tekniska tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tekniska konsulter ledning/besiktning, Gotland
Referensnummer: 1472/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71356000 Tekniska tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Tekniska konsulter ledning/besiktning