147574-2022 - ÄndringSverige-Heby: Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Färdtjänst
Referensnummer: VON/2021:14
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
II.1.4.
Kort beskrivning
Heby kommun upphandlar färdtjänst mm.