Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Leveransplats
Postadress: Slottsbacken 6
Ort: Stockholm
Postnummer: 111 30
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)