2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Hyra av servicebostäder med särskild service för vuxna enligt LSS
Beskrivning: Lerums kommun (Kommunen) bjuder in till RFI (Request for information) för marknadsundersökning avseende möjlighet att förhyra 10-12 stycken lägenheter samt gemensamhetslokal och personalutrymmen inom Lerums kommun i enlighet med 9 § 9p LSS. Lerums kommun bjuder också in till ett öppet dialogmöte med intressenter inom kommunen där vi träffas för att öppet diskutera kring inhyrningen.
Intern identifierare: SBN24.115
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom