See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingssystem
Beskrivning: upphandlingssystem inklusive integrerad avtalsdatabas som ska levereras som en molnbaserad tjänst.
Föregående meddelande: 405050-2023
Intern identifierare: RJL 2023/14
Typ av förfarande: Konkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212100 Programvaruutvecklingstjänster för särskild industri
Ytterligare klassificering (cpv): 48490000 Programvara för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000