147861-2017 - ResultatSverige-Malmö: Trycksaker och tillhörande produkter
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen Tryckeritjänster.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Köp
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Skåne län.
Nuts-kodSE224 Skåne län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen Upphandling av tryckeritjänster till Folktandvården Skåne AB.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
II.1.6.
Information om avtalet om offentlig upphandling
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.