See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 77121 Arbetstunnel Älvsjö
Beskrivning: Utförandeentreprenad Arbetstunnel Älvsjö.
Intern identifierare: FUT 2025-0193
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000