2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem för avverkningstjänster
Beskrivning: Dynamiskt inköpssystem avseende avverkningstjänster
Intern identifierare: 1530-2024
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del