2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och avhjälpande underhåll transportanläggningar
Beskrivning: Samordnad upphandling för Sollentuna kommun, Sollentuna Kommun fastigheter AB och Sollentunahem AB.
Intern identifierare: KS-2024/01304
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Samordnad upphandling för Sollentuna kommun, Sollentuna Kommunfastigheter AB och Sollentunahem AB. Frågor och svar behandlas ej under tiden: 2024-12 -20 - 2025-01-06.
Intern identifierare: Drift och avhjälpande underhåll transportanläggningar